DINAMO – BODO 4:1 Hrvatski prvak u savršenoj večeri osigurao Ligu prvaka!

DINAMO - BODO 4:1 Hrvatski prvak u savršenoj večeri osigurao Ligu prvaka!

Dinamo je pobjedom nad Bodø/Glimtom 4:1 izborio mjesto u Ligi prvaka.

Sjajnom predstavom na Maksimiru Dinamo se vratio u najelitnije klupsko natjecanje.

Podsjetimo, u prvoj utakmici je Dinamo izgubio rezultatom 1:0, taj rezultat su morali nadoknaditi na Maksimiru.

Već u 4. minuti nakon odlične kontre Baturina je proigrao Orišića koji se dobro snašao pred golom Norvežana i zabio za rano vodstvo od 1:0.

Nakon primljenog gola Dinamo nije popustio te je imao nekoliko izglednih prilika za povećanje vodstva.

Brojne stvorene prilike morale su uroditi plodom, a takvo što smo vidjeli nakon ubačaja Ristovskog.

Petković je primirio loptu, a onda fantastičnim škaricama zabio za vodstvo od 2:0 Dinama.

Išlo se u produžetke, nakon prvog mirnog produžetka, pravi spektakl je bio u drugom.

Emreli je imao čisti zicer, išao je sam prema vrataru, ali je bio neodlučan, na kraju lopta dolazi do Drmića koji je odgodio prvi pokušaj i onda sa 17 metara ljevicom pogodio za 3:1.

Samo tri minute kasnije, Drmić je išao sam prema vrataru koji odbija loptu, ali je lijevo bio sam Bočkaj koji pogađa u praznu mrežu!