PRIJATELJSKA UTAKMICA U LIVNU Željezničar dobio Kamešnicu s 10:0

PRIJATELJSKA UTAKMICA U LIVNU  Željezničar dobio Kamešnicu s 10:0
Željezničar je se maksimalno angažirao, te su krenuli u utakmicu i nakon sedam minuta vodili sa 2:0. Prvi gol postigao je Alispahić, a drugi Asim Zec.

Igrala se 17. minuta kada je Ramović s 11 metara pogodio, a minut poslije Zajmović  udarcem matirao golmana domaćih. U 27. minuti svoj drugi, a za Željezničar peti gol postiže Asim Zec, da bi konačan rezultat prvog dijela postavio Ramović u 38. minuti. Dakle, na poluvrijeme se otišlo sa 6:0.

Za Željezničar su u prvom poluvremenu igrali Kjosevski – Stevanović, Osmanković, Sadiković, Pavić – Hajdarević, Alispahić – A. Zec, Ramović, Mujezinović – Zajmović.

Drugo poluvrijeme otvara golom za 7:0. Na 8:0 povisio je u 60. minuti Osmanković. Osam minuta poslije sa bijele tačke pogađa Krpić. Konačnih 10:0 postavlja Dacić golom u 85. minuti.

Za Željezničar su u drugom poluvremenu igrali u sastavu: Erić – A. Šehić, Osmanković, Sipović, Stanić – Bojo, Mehić – Dacić, E. Zec, Veselinović – Krpić.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Varaždina. Susret se igra u Livnu s početkom od 18:30 sati.