Nogometaši Ljubuškog “razbili” NK Šator Glamoč 5:0

Nogometaši Ljubuškog "razbili" NK Šator Glamoč 5:0

Nogometaši Ljubuškog odigrali su još jednu uvjerljivu utakmicu, te svladali ekipu Šatora iz Glamoča rezultatom 5:0.

Od samog početka utakmice krenula je opsada na gol gostiju. Nekih 30-ak minuta gosti su se uspješno branili, ali pogodak Nikole Granića za 1:0 otvorio je goste. Bio je to i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Ljubušaci su krenuli  još ofanzivnije na gol gostiju. Josip Brajković je nakon prekida pogodio za 2:0. Nedugo nakon toga Marin Brkić je lijepo pogodio za povećanje vodstva. Do kraja susreta još su pogađali Vinko Lauc, te još jednom Marin Brkić za konačni rezultat od 5:0.

Susret je sudila ljubušanka Lea Čepo, što je prvi slučaj da sutkinja sudi utakmicu ove lige.

U posljednjem kolu na Babovcu će se saznati pobjednik lige. U goste Ljubuškom stiže ekipa HNK Drinovci, stoji u priopćenju iz HNK Ljubuški.