Livanjka Veronika Dolić proglašena najboljom juniorkom prvenstva u Posušju

Ovaj vikend, u subotu 23.3.2019 održano je taekwondo Prvenstvo BiH 2019 u Posušju za sve uzrasne kategorije na kojem je nastupilo 430 natjecatelja iz 43 kluba.
Livanjski Magone predstavljalo je 24 natjecatelja koji su se izborili za 23 medalje i to 10 zlatnih, 6 srebrnih i 7 brončanih.
U borbama osvajači zlatnih medalja i državni prvaci su Petar Dolić, Veronika Dolić, Petra Ždero, Martina Tolo, Matej Orlović i Emina Ortaš, srebrne medalje su osvojili Riad Jahjefendić, Saša Viktorija Knežević, Anel Jahjefendić i Maja Dolić dok su brončane medalje osvojili Nikola Ćavar, Nino Šeremet, Ines Badrov, Marija Orlović, Ivica Mihaljević i Luka Krezo.
U kategoriji formi državni prvaci su Maja Dolić, Iva Vlašić, Zejd Omeragić i Veronika Dolić, srebrne medalja su osvojili Luka Jurič i Luka Krezo dok je brončanu medalju osvojio Minel Zrno.
U sveukupnom plasmanu Magone Livno zauzima treće mjesto, u juniorkama prvo mjesto, u mlađim kadetima treće mjesto i u formama treće mjesto.
Najboljom juniorkom prvenstva proglašena je Veronika Dolić.