14. KOLO: Kamešnica bolja od Turbine

U sklopu 14. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug NK Kamešnica je na Bilom Polju ugostila FK Turbinu iz Jablanice te slavila rezultatom od 2:0.

Teren je bio dobro pripremljen za igru no vjetar koji je konstantno puhao pogotovo u prvom poluvremenu pravio je probleme objema ekipama.

U prvom poluvremenu Kamešnica je bila dominantnija ekipa s nekoliko izglednih prigoda od kojih jedna završava u vratima gostiju iz Jablanice.

Pogodak za 1:0 je u 14. minuti postigao je napadač Stjepan Krezo.

U drugom poluvremenu Kamešnica je nastavila u istom ritmu raditi pritisak koji je u početnim minutama drugog poluvremena urodio plodom. Strijelac za konačnih 2:0 je bio kapetan Kamešnice Pavo Čeko.

Do kraja jesenskog dijela prvenstva ostala je još jedna utakmica koju će Kamešnica igrati protiv Sloge GV/Uskoplje u gostima sljedećeg vikenda.